هلدینگ مهستان
09154394009

تهیه تور مجازی هتل

تهیه تور مجازی هتل ها و اماکن اقامتی

 

تهیه تور مجازی هتل شما , راهکاری مفید از یک نوع محتوای درگیرکننده است که باعث خواهد شد کاربران بخواهند در وب‎سایت شما بمانند؛ آن‎ها می‎توانند ارائه قابل لمس تری برای ارائه ظرفیت ها و فضای اتاقهای شما و چیزی که می ‎توانید به عنوان خدمات در صنعت هتل داری ارائه دهید باشند؛ 

شما با تهیه تور مجازی اقامتگاه تان قطعا سطح فروش و سرعت آن را افزایش میدهید ، زمانی که یک وب سایت از تصاویر ۳۶۰ درجه استفاده کند، نرخ تبدیل بازدیدکننده به مشتری به نسبت زمان استفاده از تصاویر دو بعدی استاندارد ۲۷ درصد بیشتر می‎ شود.

تهیه تور مجازی هتل منجر به امکان بازدید 3بعدی از امکانات و ظرفیت های هتل نظیر اتاق ها، فضاهای رفاهی و ورزشی مانند استخر، سونا، زمین تنیس، ماساژ و … و فضاهای پذیرایی مانند رستوران ها، کافی شاپ ها، لابی و … فضاهای رفاهی مانند پارکینگ، سالن های همایش، تالار ها، فضای باز، مراکز خرید و … باعث ایجاد اطمینان در ذهن ببینده می شود.

 

تیم مهستان با تهیه تور مجازی مشهد علاوه بر تصاویر 360 درجه، با قرار دادن کلیپ های ویدیویی و ویدیو های 360 درجه، توضیحات متنی، امکان معرفی هتل یا امکانات به صورت صوتی، اتصال به نقشه گوگل و امکان مسیریابی، اتصال به رزرواسیون هتل، امکان اضافه کردن شماره های تماس مجموعه و امکانات متعدد دیگر یک مجموعه چند رسانه ای کامل را ایجاد میکند.

بطور کلی تور مجازی هتل می تواند به عنوان یک وب سایت کوچک و قابل ارتقاء به تمام قابلیت های یک وب سایت، ارائه شود.

هلدینگ مهستان بزرگترین شرکت تهیه تور مجازی مشهد می باشد که با بیش از 700 مشتری طی 3 سال فعالیت روند رو به رشدی را در این زمینه برای خود ایجاد کرده است .

شما در وب سایت هلدینگ مهستان , علاوه بر مشاهده نمونه تور های مجازی هتل , میتوانید از تور مجازی بوم گردی ها , تور مجازی مدارس , تور مجازی کافه رستوران ها و …. نیز بازدید نمایید .

تهیه تیزر 360 درجه نیز یکی دیگر از خدمات خاص تیم تصویر برداری مهستان می باشد که بسیار مورد توجه اماکن گردشگری قرار گرفته است .

تهیه تور مجازی مشهد
تهیه تور مجازی هتل
تهیه تور مجازی هتل