هلدینگ مهستان
09154394009

نمونه کار های تور مجازی از هتل، رستوران و کافی شاپ، ویلا، بوم گردی و… در مشهد

نمونه کار های تور مجازی توسط هلدینگ مهستان

هلدینگ مهستان با بهره گیری از افراد متخصص در زمینه تصویر برداری , عکس برداری و تیزرسازی حرفه ای اقدام به طراحی , تهیه و ساخت تور مجازی مشهد یا همان تصویربرداری 3 بعدی متعدد از اماکن اقامتی , گردشگری , آپارتمان , رستوران ها , باغ تالار ها , باغ و ویلا و … کرده است که در ذیل قابل مشاهده می باشند 

تور مجازی هتل هلدینگ مهستان

تهیه تور مجازی هتل و اماکن اقامتی مشهد

تور مجازی هتل به مسافرینی که از شهر ها یا کشور های دیگر قصد سفر به هتل مورد نظر خود را دارند , این امکان را میدهد تا با استفاده از عکس برداری 360 انجام شده در تور مجازی هتل یا تور مجازی مکان اقامتی مد نظرخود , بازدیدی نزدیک به واقعیت را تجربه کنند.

مدیریت هتل های مشهد با استفاده از ساخت تور مجازی , قابلیت نمایش سه بعدی کلیه امکانات و فضاهای هتل یا مکان اقامتی خود را دارند.

تور مجازی اقامتگاه بوم گردی

تور مجازی اماکن بوم گردی کمک بسیار بزرگی به صاحبان این کسب و کارهای کوچک و پرطرفدار خواهد کرد 

صاحبان بوم گردی ها با استفاده از ساخت و تهیه تور مجازی بوم گردی اطراف مشهد خود براحتی می توانند جذابیت و زیبایی فضای اقامتی خود را به نمایش بگذارند. 

تور مجازی اماکن بوم گردی
تور مجازی آرامگاه فردوسی مشهد

تور مجازی اماکن گردشگری و تاریخی

تور مجازی یا گردشگری مجازی مدت هاست که در کشورهای پیشرفته رایج شده است و در حال گسترش به کشور عزیزمان ایران نیز می باشد .

شما می توانید با استفاده از گردشگری مجازی , به نقاط مختلفی از ایران بزرگ سفر کنید .

تور مجازی مشاغل مرتبط با عقد و عروسی مشهد

تور مجازی مشاغل مربوط به عقد و عروسی کمک بزرگی با عروس و داماد ها میکند تا بتوانند بدون صرف زمان و هزینه نسبت به انتخاب فضای مراسم خود اقدام کنند . 

صاحبان تالار های پذیرایی نیز استقبال بی نظیری از تور مجازی باغ تالار کرده اند تا بتوانند فضای پذیرایی شان را از راه دور و با جزئیات کامل و دیزاین شده در اختیار بازدید کنندگان قرار دهند .

تور مجازی باغ تالار هلدینگ مهستان

تهیه تور مجازی آپارتمان و خانه

تور مجازی آپارتمان و واحد های مسکونی به مالکین و سازندگان محترم کمک بسزایی در صرفه جویی وقت و هزینه می کند و امکان بازدید از راه دور را به مشتریان می دهد .

و از طرفی دیگر بازدید کنندگان و متقاضیان خرید یا اجاره نیز بعد از ساخت تور مجازی واحد مسکونی با سرعت و دقت بیشتری میتوانند ملک مورد نظرشان را انتخاب نمایند .

ساخت تور مجازی ویلا و باغ

عکس برداری 360 درجه از باغ و ویلا های کلانشهر ها علی الخصوص شهر های شمالی کمک بسیار بزرگی به مالکین و مراجعین میکند تا در ارائه و انتخاب ویلا مورد نظرشان جهت خرید یا اجاره درگیر زمان کمتری شوند .

تور مجازی ویلا و باغ
تهیه تور مجازی رستوران و کافی شاپ

تور مجازی رستوران و کافی شاپ

تهیه تور مجازی از رستوران ها و کافی شاپ ها این امکان رو در اختیار صاحبان این کسب و کار ها میگذارد تا فضای پذیرایی خود را با تمام جزئیات به نمایش بگذارند .

تور مجازی کافی شاپ و رستوران قابلیت اتصال به سیستم رزرو میز و همچنین موقعیت مکانی دقیق آن مجموعه را نیز فراهم میکند .

تور مجازی مراکز آموزشی

تهیه تور مجازی از مراکز آموزشی مانند دانشگاه ها میتواند راهکاری مناسب جهت جایگزینی نقشه راهنما باشد تا دانشجویان براحتی و به صورت سه بعدی بتوانند مسیر یابی خود را انجام دهند .

تور مجازی دانشگاه و مراکز آموزشی

تور مجازی سالن زیبایی

تهیه تور مجازی از سالن های زیبایی این امکان رو در اختیار صاحبان این کسب و کار ها میگذارد تا فضای خود را با تمام جزئیات به نمایش بگذارند .

تور مجازی سالن های زیبایی قابلیت اتصال به  موقعیت مکانی دقیق آن مجموعه را  فراهم میکند .

تور مجازی حمل و نقل

تهیه تور مجازی از وسایل حمل و نقل مانند قطار ها میتواند راهکاری مناسب جهت مشاهده به صورت سه بعدی است تا مسافران بتوانند انتخابی درست انجام دهند .

مشاوره تبلیغات کسب و کار

تور مجازی انواع کسب و کار ها

تهیه تور مجازی از انواع کسب و کار این امکان رو در اختیار صاحبان این کسب و کار ها میگذارد تا فضای خود را با تمام جزئیات به نمایش بگذارند .

 

تور مجازی فروشگاه ها

عکس برداری 360 درجه از فروشگاه های کلانشهر ها کمک بسیار بزرگی به  مراجعین میکند تا در زمان انتخاب کالا مورد نظرشان جهت خرید، درگیر زمان کمتری شوند .

تهیه تور مجازی مشهد
تور مجازی هتل
تور مجازی سالن زیبایی
تور مجازی وسایل حمل و نقل
تور مجازی مراکز آموزشی 
تور مجازی رستوران
تور مجازی کافی شاپ
تور مجازی اقامتگاه بوم گردی
تور مجازی باغ تالار
تور مجازی ویلا و باغ
تور مجازی دانشگاه
تور مجازی فروشگاه 
تور مجازی آپارتمان و واحد مسکونی