هلدینگ مهستان
09154394009

تور مجازی معرفی مراکز آموزشی

معرفی مراکز آموزشی مشهد با تور مجازی

تیم بازرگانی و تبلیغات هلدینگ مهستان با توجه به نیاز جامعه در بخش معرفی مراکز آموزشی مشهد به والدین گرامی , نسبت به ایجاد بستری جهت رفع این نیاز منطقی اقدام کرده است . 

تهیه تور مجازی یا همان تصویربرداری 360 درجه و 3بعدی از فضای آموزشی موجود در دانشگاه ها , مدارس کلیه مقاطع , مهد کودک ها و پیش دبستانی ها و کلیه مراکز آموزشی خصوص سطح شهر مشهد این امکان را در اختیار دانش جویان قرار میدهد تا براحتی و به صورت سه بعدی پیمایش مد نظر خود را انجام دهند و به مقصد مورد نظرشان مراجعه کنند .

گروه تصویربرداری مهستان , علاوه بر استفاده بهینه از کاربردهای تور مجازی , با تمرکز بروی خصوصیات منحصر به فرد هر مرکز ( مهدکودک یا مدرسه یا آموزشگاه ) به صورت جداگانه سعی دارد سناریویی متفاوت و خاص را در اختیار صاحبین آموزشگاه ها قرار دهد .

در مجموع انتخاب یک آموزشگاه خوب از جمله مهدکودک یا مدرسه نیازمند بررسی آیتم های بسیار زیاد و متعددی می باشد که برخی از آنها را در صفحه اینستاگرام کلاس360 توضیح داده ایم .

ما با تاسیس و ایجاد صفحه اینستاگرام Class360_ و ادغام فضای مجازی با تور مجازی تنها شرکت تصویربرداری در سطح ایران هستیم که نسبت به معرفی مراکز آموزشی مشهد اقدامی مستمر و تخصصی را داشته است .